Warszawskie Targi Książki 2017

Warszawskie Targi Książki 2017

Warszawskie Targi Książki 2017 startują już 18 maja i potrwają do aż do 21. Na Targach nie może oczywiście zabraknąć zapewne najtańszej księgarni internetowej, czyli nas! 

 


Pewnie zastanawiacie się, co będziecie mogli znaleźć na naszym stoisku numer 88a/D15? Otóż odnajdziecie tam same książkowe rarytasy! A także małą niespodziankęktórą przygotowaliśmy razem z Pocztą Polską dla wszystkich naszych targowych klientów (pewnie domyślacie się, o co chodzi). :)

 

poczta_polska.jpeg

 

Ale, ale! Najważniejsze są tu książki... więc czego możecie się spodziewać?  

Zacznijmy od tego, że rabaty będą u nas szalenie wysokie, będziemy mieli też wszystkie nowości i bestsellery. Trzeba czegoś więcej? Może wyjątkowych książkowych wydawców? Sprawdźcie, kto razem z nami będzie w Warszawie.

loga_partnerzy.jpg

 

Wydawnictwa Amber nie trzeba przedstawiać, bo jest to jedno z najstarszy i najbardziej zasłużonych wydawnictw w Polsce. Spod jego skrzydeł wychodziły takie bestsellery jak chociażby trylogia „Niezgodna", a w swoim repertuarze ma m.in. Sebastiana FitzekaClive'a CussleraMarka Hilla czy Danielle Steel.

Podczas Targów będziecie mogli znaleźć ich gorące premiery: Piranię i Asy myśliwskie Luftwaffe II Wojny Światowej - okazja jakich mało. :)

 

amber_targowe_premiery.jpg

 

Wydawnictwo Lucky polecamy Wam często, bo mamy przyjemność być patronami ich książek - może być lepsza rekomendacja? :)

Każdy, kto odwiedza naszą księgarnię, zna takie autorki jak Martyna KubackaAnita ScharmachMarta OsaAgnieszka RusinKatarzyna Sarnowska czy Anna Szafrańska. Cześć tych przesympatycznych autorek będziecie mogli spotkać na naszym stoisku. Ale o tym później. :)

Premiera targowa od Lucky'ego to Zaraz wracam - mamy nadzieję, że ten tytuł szybko stanie się bestsellerem na miarę Mogę wszystko.

 

lucky_targi.png

 

„Od deski do deski" to małe, ale ambitne wydawnictwo, które wydaje książki genialnych autorów (m.in. SekielskiegoOrbitowskiegoWiśniewskiegoChutnik Kuczoka) i pomimo tego, że istnieje stosunkowo niedługo, to już jeden z ich tytułów (Inna dusza) otrzymał Paszport Polityki. Chociaż książki „Desek" (jak je pieszczotliwie nazywamy) zazwyczaj nie należą do najlżejszych i często dotykają ciemniejszej strony życia, to z czystym sercem polecamy je wszystkim.

Na targach premierę będzie miała najnowsza książka Wojciecha Kuczoka pt. Czarna, a sam autor pojawi się na naszym stoisku!

 

czarna_na_stron___.jpg

 

Książki dla małych i dużych, przewodniki, albumy, atlasy, kolorowanki, książki kucharskie... uff, słowem wszystko i to w najlepszej jakości - wydawnictwo SBM  będzie prezentować na naszym stanowisku swoje najciekawsze pozycje. Znajdzie się coś dla kucharzy, podróżników, dzieci i miłośników wycieczek rowerowych. Na naszym stoisku znajdziecie także jedną z najbardziej kreatywnych książek w historii pt. Moja książka. Zrób sobie książkę, dzięki której każdy będzie mógł zostać wydawcą. :)

 

sbm_targi.png

 

Klasyka w czystej tego słowa postaci: Król szczurów Jamesa Clavella, Uwagi w stronę definicji kultury T. S. Eliota, Mechaniczna pomarańcza Anthony'ego Burgessa, Imperialna ziemia Arthura C. Clarke'a - takie cuda od jednego wydawcy! Można? Można! :) Wielkie brawa dla  Vis-a-vis / Etiuda. Najlepsze książki tego wydawnictwa znajdziecie oczywiście na naszym stoisku! :)

 

mechaniczna_pomarancza_wyd_2014.jpg

 

Napoleon V  to jedno z najlepszych wydawnictw historycznych w Polsce. Każdy miłośnik historii i wojskowości musi znać to wydawnictwo. Nie dość, że książki przedstawiają najwyższy poziom merytoryczny, to jeszcze ich oprawa graficzna rzuca na kolana. Na naszym stoisku znajdziecie wszystkie ich nowości, a także docenione już publikacje m.in.: Bój o Pomorze, Wojnę Hannibala i Fryderyka II 1194-1250 - prawdziwie historyczna uczta. :)

 

nappoleon_the_best_of.jpg 

Fantasmagorie to „świeżutkie" wydawnictwo komiksowe, a jak wiadomo - komiksy to już prawie sztuka. :) Dotychczas wydali dwa świetne komiksy: Rachel Rising. Cień śmierci  i Wstrząs, ale na Warszawskie Targi Książki szykują prawdziwy hit: Quantum and Woody 1: Najgorsi superbohaterowie na świecie - trzymamy mocno kciuki, żeby był to początek wspaniałej historii. :)

 

QWokladka1.jpg

 

W zanadrzu mamy także Wydawnictwo PROLOG - specjalistyczne wydawnictwo językowe działające w ramach Szkoły Języków Obcych PROLOG. Wydawnictwo, przy tworzeniu materiałów do nauki języków, korzysta z wieloletnich doświadczeń szkoły w nowoczesnym, komunikacyjnym nauczaniu. Główną specjalnością PROLOGU są podręczniki do nauki języka polskiego jako obcego (seria „HURRA!!!", „Survival Polish" i „Testuj Swój Polski"). Wydawnictwo ma w swojej ofercie również serie do nauki języka niemieckiego i angielskiego - wszystkie je znajdziecie na naszym stanowisku!

 

prolgo.jpg

 

Na naszym stoisku nie zabraknie też spotkań autorskich! Sprawdźcie dokładnie listę, bo odwiedzą nas naprawdę wielkie i znane nazwiska!

SPOTKANIA_A1_1_szt.jpg 

 Zapraszamy także na wyjątkowe spotkanie:

20 maja

17.00–18.00

Organizator:

nieprzeczytane.pl,

Od deski do deski,

Osorno

Miejsce: sala Londyn C 

Nowa przestrzeń słowa - nowatorski sposób realizacji audiobooków

Prowadzący, Krzysztof Czeczot  aktor oraz autor wielu nagrodzonych produkcji audio, na przykładzie książek pt. Bestia. Studium zła, Nadia więzień Putina, Jan Karski, Biblia opowie o tajnikach pracy nad audiobookami. W spotkaniu wezmą udział aktorzy biorący udział w nagraniach.


Organizator: nieprzeczytane.pl, Od deski do deski, Osorno
Miejsce: sala Londyn C
fb_spotkanie_Czeczot.jpg

 

Facebook Instagram Twitter YouTube