Regulamin recenzji

Regulamin recenzji

Regulamin umieszczania recenzji na stronie niePrzeczytane.pl

 

1. Recenzja zamieszczana na stronie niePrzeczytane.pl musi mieć minimum 60 znaków (ze spacjami).

2. Osoba zamieszczająca recenzję musi być jej właścicielem. Plagiaty i nielegalne wykorzystywanie prac innych osób, będzie skutkowało usunięciem recenzji.

3. Recenzja zamieszczona na stronie nie może zawierać: wulgaryzmów, nawoływania do przemocy, treści uznanych za obraźliwe lub urażające uczucia innych osób, treści niezwiązanych z ocenianą książką. Recenzja nie może też zawierać aktywnych linków, które kierują do innych stron internetowych.

4. Autor, który publikuje recenzję na stronie niePrzeczytane.pl, zgadza się na jej dalsze wykorzystywanie w celach marketingowych przez właściciela marki niePrzeczytane.pl

5. Recenzja powinna być w odpowiedni sposób sformatowana pod kątem gramatycznym, ortograficznym i stylistycznym. Wpisy, które nie będą spełniały tych warunków, nie zostaną opublikowane.

6. Podmiot publikujący zastrzega sobie możliwość niepublikowania recenzji lub jej modyfikację, bez podawania przyczyny.

7. Podmiot publikujący zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu w dowolnym czasie i bez podawania przyczyny.

Dodatkowo recenzje, które zostały opublikowane i spełnią poniższe warunki, będą mogły wziąć udział w akacjach specjalnych i wygrywać atrakcyjne nagrody:

1. Recenzja jest zamieszczona tylko na stronie niePrzeczytane.pl (jej tekst nie jest zamieszczony na żadnej innej stronie internetowej).

2. Zawiera ona min. 1900 znaków (ze spacjami).

3. Recenzja jest wybierana przez specjalny jury, a jego obrady są tajne. Recenzje są oceniane pod kątem przydatności dla klientów, oryginalność i pomysłowości. Doceniamy poprawność językową, zgrabny styl i lekkie pióro. Wybór zwycięzców pozostaje całkowicie w gestii Organizatora, który nie musi swojego wyboru oficjalnie uzasadniać. 

W okresie 15.05.2018-15.06.2018 dla najlepszych recenzji przewidziano następujące nagrody:

1. Najlepsza recenzja zostanie nagrodzona 150 zł* do wykorzystania w księgarni niePrzeczytane.pl 

2. Dodatkowo dwie wyróżnione recenzje zostaną nagrodzone gadżetem w postaci torby "niePrzeczytane"*  - rodzaj torby wybiera organizator. 

3. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na FB i otrzymają powiadomienie mailem, który został przez nich wskazany podczas dodawania recenzji. W wiadomości mailowej będzie znajdowała się instrukcja, jak zrealizować wygraną. 

4. Organizator ma 14 dni roboczych na wybranie zwycięzców - od daty zakończenia naboru recenzji do konkursu.  

 

*Kwota do wykorzystania dotyczy cen, które są aktualnie obowiązujące na stronie niePrzeczytane.pl - nagrody nie można wymienić na gotówkę. Nagrodę należy wykorzystać w czasie 30 dni, po tym czasie nagroda przepada. Jednorazowe koszty wysyłki pokrywa organizator konkursu, wysyłka jest realizowana wyłącznie na terytorium Polski. 

Facebook Instagram Twitter YouTube