Najlepsze prezenty na Mikołaja i pod Choinkę

Najlepsze prezenty na Mikołaja i pod Choinkę

750.png  

Wybór prezentu na Mikołajki lub/i Święta Bożego Narodzenia to nie lada wyzwanie! Zapytaliśmy naszej niePrzeczytanej załogi, jaki prezent jest najlepszy... odpowiedź mogła być tylko jedna: KSIĄŻKA! Tak naprawdę innej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy. :) Teraz powstaje kolejny dylemat: jaki tytuł wybrać? Wszak co miesiąc pojawiają się setki tytułów, które walczą o naszą uwagę.

Wybrać bestseller czy klasykę? Panie wolą romanse, a może mroczne kryminały? A co wybrać dla panów sensację czy mroczny triller? Książka dla dzieci to jest dopiero problem, bo jak tu wybrać najlepszą książkę dla dzieci na Święta... jest przecież tyle ciekawych tytułów. Jaka będzie odpowiednia dla trzylatka, a jaka dla pięcio czy sześciolatka, nie wspominając już o książkach dla młodzieży. Jesteśmy po to, aby ten wybór ułatwić. Przygotowaliśmy dla Was specjalnie zestawienie, które ułatwi zakupy! W naszych podpowiedziach znajdziecie idealne świąteczne prezenty dla dzieci (i to w podziale na wiek!), pań, panów, naszych babć i dziadków, nie zabraknie też książkowych propozycji dla nastolatków. Oprócz tego, że rymujemy :), mamy też dla Was zestawienie bestsellerów - czyli prezentu, który zawsze się sprawdzi!

Na specjalną uwagę zasługują nasze wyjątkowe niePrzeczytane torby, które spokojnie mogą zastąpić świąteczne opakowanie, wystarczy dodać kokardę. :) 

Na koniec rzućcie  okiem na propozycję od specjalistów, czyli naszych blogerów. Można im zaufać, bo znają się na rzeczy.
Święta tuż, tuż... Zapraszamy na książkowe zakupy! 

dzieci0_3.png dzieci4_8.png

mlodziez.png bestsellery.png  

dlaniej.png dlaniego.png

babcia.png dziadek.png

 

blogerzy.png torby.png  

YT.png

 

swieta_part2.png
  

 

 

Facebook Instagram Twitter YouTube