Mikołaj Marcela

Mikołaj Marcela

Pokaż:
sortuj według:
Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem.
Edukacja, w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać
Kolejna książka autora bestsellera Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens. Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas...
Cena katalogowa: 27,80 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 22,49 zł
Status: 24h
MUZA
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
MUZA
Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się...
Cena katalogowa: 26,22 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 21,48 zł
Status: 24h
MUZA
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
MUZA
Kolejna książka autora bestsellera "Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens". Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas...
Cena katalogowa: 33,50 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 29,26 zł
wersja cyfrowa
Wydawnictwo Muza
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo Muza
Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się...
Cena katalogowa: 29,30 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 25,59 zł
wersja cyfrowa
Wydawnictwo Muza
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo Muza
Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się...
Cena katalogowa: 36,65 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 32,01 zł
wersja cyfrowa
Wydawnictwo Muza
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo Muza
Kolejna książka autora bestsellera "Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens". Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas...
Cena katalogowa: 38,85 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 33,93 zł
wersja cyfrowa
Wydawnictwo Muza
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo Muza
Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.   Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i...
Cena katalogowa: 31,40 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 27,42 zł
wersja cyfrowa
Pascal
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
Pascal
Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i...
Cena katalogowa: 34,90 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 20,18 zł
Status: 48h
Pascal
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
Pascal
"Już przed apokalipsą nasz świat zaludniały żywe trupy... Zestresowani pracownicy korporacji, wygłodniali konsumenci rynku, zatrudnieni na „śmieciówkach”, nienasyceni pożeracze śmieciowego...
Cena katalogowa: 31,40 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 27,42 zł
wersja cyfrowa
Pascal
Wydawnictwo:  
Wydawnictwo:  
Pascal
Facebook Instagram