Z muchą na luzie ćwiczymy buzie

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie

czyli zabawy logopedyczne dla dzieci
Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA
Język książki: polski
Rok wydania: 2015
Wydanie: 1
ISBN: 9788310129079
Liczba stron: 48
Oprawa: Twarda
Cena w niePrzeczytane.pl:
17,59 zł
Cena katalogowa: 24,90 zł
Pozycja jest obecnie:
dostępna
Status:
Od ręki
Koszt dostawy:
Paczka w RUCHu od 3,99 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 7,99 zł
Paczkomaty InPost od 7,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 8,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 10,99 zł
  • Opis produktu
Podstawą poprawnej wymowy jest między innymi odpowiednia ruchomość narządów artykulacyjnych: warg, języka, podniebienia miękkiego i żuchwy. Warto ją z dzieckiem trenować, a nikt nie zachęci do tego lepiej niż Fefe! To wyjątkowa mucha! Gasi pożary, jeździ samochodem, chodzi do kina, biega w maratonach i jest gwiazdą opery. Kto się z nią zaprzyjaźni, nie będzie się nudzić! Dzięki Fefe ćwiczenia staną się zabawą, a maluch, słuchając opowieści o przygodach muszki i realizując wyznaczone przez nią zadania, nawet się nie zorientuje, że właśnie wykonał ważną pracę.
Książka poprzez wesołą zabawę wspiera rozwój wymowy dziecka, a także jest nieocenioną pomocą dla dzieci z problemami artykulacyjnymi.
„Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” to druga po „Wierszykach ćwiczących języki” książka z serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”.
Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, specjalizuje się przede wszystkim w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Współautorka książki „Wierszyki ćwiczące języki”, autorka serii wspierającej rozwój mowy dziecka „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”
Joanna Kłos studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Mieszka trochę w Dębicy, trochę w Warszawie. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik. Obecnie zajmuje się ilustracją i wspólnie z mamą i siostrą prowadzi pracownię lalek Romaszop.

 


Mucha Fefe jest naprawdę niezwykła, umawia się nawet na randki i jeździ wozem strażackim. Wspólna podróż wraz z główną bohaterką w bogato ilustrowanym wydaniu pozwoli jednocześnie poćwiczyć wymowę na krótkich, zabawnych wierszykach. A przy tym nikt nie będzie się nudził.

 

 

Polecamy, niePrzeczytane.pl

Polecamy także:

Cena katalogowa: 4,40 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 3,61 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Cena katalogowa: 35,00 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 22,23 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Cena katalogowa: 49,90 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 40,92 zł
Status: Od ręki
 
Cena katalogowa: 23,00 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 13,56 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Cena katalogowa: 21,90 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 13,29 zł
Status: Od ręki
 
Cena katalogowa: 4,49 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 2,75 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Facebook Instagram Twitter YouTube