Self Reg

Self Reg

metoda samoregulacji
Self-Reg: How to Help Your Child (and You) Break the Stress Cycle and Successfully Engage with Life
Wydawnictwo: MAMANIA
Język książki: polski
Rok wydania: 2016
Wydanie: 1
ISBN: 9788365087744
Liczba stron: 320
Oprawa: Miękka
Cena w niePrzeczytane.pl:
25,51 zł
Cena katalogowa: 39,90 zł
Pozycja jest obecnie:
dostępna
Status:
Od ręki
Koszt dostawy:
Paczka w RUCHu od 3,99 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 7,99 zł
Paczkomaty InPost od 7,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 8,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 10,99 zł
  • Opis produktu
Na naszych oczach, wbrew obiegowej opinii o bezstresowym wychowaniu, dorasta pokolenie dzieci i młodzieży, które na co dzień zmaga się ze zbyt wysokim poziomem stresu. W rezultacie mamy wśród młodej generacji eksplozję problemów emocjonalnych, społecznych, zdrowotnych, kłopotów z zachowaniem i uczeniem się. Niewielu rodziców jest w stanie rozpoznać ukryte stresory, z którymi borykają się ich dzieci.

SELF-REG to przełomowa książka dla rodziców, w której Stuart Shanker proponuje naukę samoregulacji, mającej pomóc dzieciom samodzielnie zmienić ich zachowanie. Identyfikacja i zarządzanie emocjami pozwalają dzieciom powrócić do stanu zrównoważenia, który jest niezbędny do rozwoju.

Opanowanie umiejętności samoregulacji wesprze dziecko w radzeniu sobie z trudnymi doświadczeniami, nauczy przezwyciężać frustracje, lepiej się koncentrować, kontrolować impulsywność. Poprawia też umiejętność współpracy z innymi i zwiększa zdolność do uczenia się nowych rzeczy.

SELF-REG daje rodzicom przekonanie, że ich dziecko może w pełni zrealizować swój potencjał, jeśli tylko zaoferujemy mu narzędzia potrzebne do radzenia sobie ze stresem i presją współczesnego świata.
Mocno poparte wiedzą naukową techniki Stuarta Shankera wywarły znaczący wpływ na dzieci i ich rodziców. Efektem programu przeprowadzanego przez autora wśród setek tysięcy kanadyjskich dzieci była znacząca poprawa w zakresie zachowania i osiąganych wyników w nauce.

Jeżeli wasze dzieci często płaczą i krzyczą, a wy nie wiecie, co się dzieje, powinniście sięgnąć po Self-Reg, czyli książkę, która wyjaśni wam, czym są stresory, i nauczy was je rozpoznawać i eliminować. Stuart Shanker, profesor na uniwersytecie w Toronto, nieceniony autor wielu publikacji z dziedziny psychologii, pomaga zrozumieć istotę napięcia i dzieli się (trafnymi!) sposobami na radzenie sobie z nim.

Polecamy, niePrzeczytane.pl

Polecamy także:

Cena katalogowa: 85,00 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 64,77 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Cena katalogowa: 29,90 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 19,41 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Cena katalogowa: 45,00 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 35,36 zł
Status: Od ręki
 
Cena katalogowa: 28,50 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 24,89 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Cena katalogowa: 49,00 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 38,12 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Cena katalogowa: 29,90 zł
Cena w niePrzeczytane.pl: 19,69 zł
Status: 1 - 2 dni
 
Facebook Instagram Twitter YouTube