Prawo prywatne międzynarodowe. Testy

Wydawnictwo: LexisNexis
Kategoria: książka
Język książki: polski
Rok wydania: 2010
Wydanie: 1
ISBN: 9788376205236
Liczba stron: 209
Oprawa: Miękka
Wymiary: A5
26.47 PLN Cena w niePrzeczytane.pl:
26,47 zł
Cena katalogowa: 29,00 zł
książka niedostępna
zapytaj o książkę
Pozycja jest obecnie:
niedostępna
Koszt dostawy:
Paczka w RUCHu od 5,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 10,99 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 10,99 zł
Paczkomaty InPost od 11,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 11,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 12,99 zł
  • Opis produktu
Pytania testowe zamieszczone w niniejszym opracowaniu odnoszą się do wybranych instytucji i zagadnień z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego. Jest to publikacja ściśle powiązana z podręcznikiem Prawo prywatne międzynarodowe autorstwa Maksymiliana Pazdana (wydanie XIII, LexisNexis, Warszawa 2010). Zawiera testy wielokrotnego wyboru ułożone w porządku odpowiadającym kolejności omawianych zagadnień prawa prywatnego międzynarodowego w przywołanym wyżej podręczniku wraz z kluczem i odesłaniem do numerów bocznych lub właściwych przepisów. Opracowanie może stanowić zarówno pomoc dydaktyczną dla studentów studiów prawniczych i administracji oraz stosunków międzynarodowych, jak i być wykorzystywane do sprawdzania ich wiedzy.

Marek Świerczyński - doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego i Prywatnego Międzynarodowego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i adwokat w kancelarii Baker&McKenzie. Prowadzi zajęcia z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego. Specjalizuje się w prawie prywatnym międzynarodowym, prawie nowych technologii i prawie farmaceutycznym. Autor licznych publikacji naukowych.

Maciej Zachariasiewicz - doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Prywatnego Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz współpracownik kancelarii ADP Popiołek Adwokaci i Doradcy w Katowicach. Autor publikacji z zakresu prawa cywilnego, prawa prywatnego międzynarodowego oraz międzynarodowego arbitrażu handlowego.

Łukasz Żarnowiec - doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego i Prywatnego Międzynarodowego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i radca prawny. Autor publikacji z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego oraz międzynarodowego prawa handlowego. Specjalizuje się w problematyce umów międzynarodowej sprzedaży towarów, zagadnień ogólnych prawa prywatnego międzynarodowego, a także prawa właściwego dla stosunków obligacyjnych.

Słowa kluczowe:

recenzje czytelników
Zobacz pozostałe recenzji
Twoja ocena:
Twoje imię lub pseudonim:*
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Administratorem danych osobowych Klientów jest: Profit M Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 134, NIP 525-22-45-459, Regon 015227002, KRS 0000756053
* Pole obowiązkowe
Przed dodaniem recenzji
zapoznaj się z regulaminem.
Facebook Instagram