Powrót do domu
Powrót do domu

Powrót do domu

Tytuł oryginalny: Moon Shell Beach
Autor: Thayer Nancy
Wydawnictwo: Prószyński
EAN: 9788376488424
Okładka: Miękka
Data wydania: 2011
Język: polski
Ilość stron: 376
Wydawnictwo: Prószyński
25.46
PLN
33,00 zł
25,46 zł
Oszczędzasz: 23% (8 zł)
DARMOWA WYSYŁKA!
Książkę w tej cenie wyślemy do Ciebie za darmo za pomocą:

Koszt dostawy:

książka niedostępna

Opis produktu

Lexi Laney i Clare Hart dorastały razem, przeżywały wspólne przygody, radości i smutki na malowniczej wyspie Nantucket. Gdy chciały dzielić się najskrytszymi sekretami i popuszczać wodze fantazji, uciekały do swej ulubionej kryjówki ? na Księżycową Plażę. Lecz nic nie trwa wiecznie. Gdy nadchodzi dorosłość, wraz z całym bagażem problemów i napięć, łącząca je więź pryska, padają bolesne słowa. Lexi ucieka z Nantucket do życia w luksusie, a Clare zostaje na miejscu.

Dziesięć lat później świeżo rozwiedziona Lexi wraca, by pogodzić się z tymi, których zostawiła ? szczególnie z Clare, która wciąż żywi do niej urazę. Na drodze do tego emocjonalnego pojednania stają jednak liczne przeszkody, gdyż powrót Lexi daje początek całej serii zaskakujących wydarzeń. Gdy w życiu Clare następuje nieoczekiwany zwrot, Lexi zastanawia się, czy szczęście i spokój, którymi cieszyły się niegdyś na Księżycowej Plaży, okażą się równie nietrwałe jak poranna mgła i morskie fale.

Główną rolę w tej historii odgrywają dwie najlepsze przyjaciółki, które zostawiają nam w przesłaniu trwałą i silną więź między kobietami. Niezwykle wciągająca powieść o tym, co liczy się w życiu najbardziej. Podarujcie Waszym najlepszym przyjaciółkom egzemplarz tej pięknej powieści!
Susan Wiggs, autorka ?Pensjonatu nad Wierzbowym Jeziorem?
Nancy Thayer ma niezwykły dar rozumienia i opowiadania o miłości i przyjaźni ? o tym, kiedy dwoje ludzi się uzupełnia, jednocześnie się ze sobą ścierając.
Elin Hilderbrand , autorka ?Piasku w butach?

Nancy Thayer (ur. w 1943 r.) - jedna z najpopularniejszych amerykańskich pisarek, autorka licznych bestsellerów ?New York Timesa?. Prawa do jej książek sprzedano między innymi do Danii, Finlandii, Holandii i Estonii. Mieszka w Nantucket.

Recenzje

Średnia ocena:
Łącznie oddano głosów:
Data ostatniej:

Twoja ocena:

Twoje imię lub pseudonim:
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Przed dodaniem recenzji zapoznaj się z regulaminem.