Potęga świadomej intencji
Potęga świadomej intencji

Potęga świadomej intencji

EAN: 9788373773370
Okładka: Miękka
Data wydania: 2008
Język: polski
Ilość stron: 336
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
10.08
PLN
39,30 zł
10,08 zł
Oszczędzasz: 74% (29 zł)
Najtańsza wysyłka od: 9,99 zł

Koszt dostawy:

InPost Paczkomaty 24/7 od 9,99 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 10,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 11,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 12,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 15,99 zł
książka niedostępna

Opis produktu

Są pytania, na które jeszcze nikt nie udzielił satysfakcjonującej odpowiedzi: Czy jest sposób na to, by prowadzić szczęśliwe życie? Czy możliwe jest życie w zgodzie z samym sobą - tak, aby harmonia zapanowała w Twojej rodzinie, byś nigdy nie musiał troszczyć się o środki finansowe, a wszystkim Twoim pragnieniom stało się zadość? Czyli - w skrócie - czy jest sposób na to, by wszystko w Twoim życiu ułożyło się po Twojej myśli? Autorzy "Potęgi świadomej intencji", Esther i Jerry Hicks, odpowiadają twierdząco na to pytanie i, co najważniejsze, wcale nie składają obietnic bez pokrycia!
Czymże w takim razie jest tytułowa "Potęga świadomej intencji" i w jaki sposób za jej pomocą ułożę sprawy po MOJEJ myśli? Zacząć wypada od samego pojęcia "myśli", która to funkcjonuje na przestrzeni tekstu na zasadzie słowa klucza. Myśl, intencja, wola - to wyrażenia występujące zamiennie i odwołujące się do naszego niewyczerpanego potencjału - do pokładów wewnętrznej energii, która odpowiednio ukierunkowana sprawi, że będziesz w stanie dopasować rzeczywistość wokół siebie do własnych potrzeb, nie idąc na kompromisy z otaczającym światem. A zastosowań tej energii jest tyle, ilu ludzi na Ziemi! Nie ma więc na co czekać, tylko najwyższy czas udać się do sklepu i zaopatrzyć się w klucz do lepszego życia - i to tutaj! Na Ziemi! Tym bardziej, że autorzy książki pokazują na czytelnych przykładach jak zastosować siłę intencji w praktyce!
Zadbaj o swój dom rodzinny, pracę, ustabilizuj finanse i uzdrów swoje ciało - spełnij najskrytsze marzenia i zrealizuj najambitniejsze plany! Wykorzystaj Potęgę świadomej intencji i dopasuj rzeczywistość do własnych potrzeb - rzeczywistość, na którą zasługujesz, w świecie, do którego masz prawo!

Recenzje

Średnia ocena:
Łącznie oddano głosów:
Data ostatniej:

Twoja ocena:

Twoje imię lub pseudonim:
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Przed dodaniem recenzji zapoznaj się z regulaminem.