Polityka społeczna. Wybrane aspekty.

Wydawnictwo: WERS Wydawnictwo
Kategoria: książka
Język książki: polski
Rok wydania: 2009
ISBN: 9788392715726
Oprawa: Miękka
37.63 PLN Cena w niePrzeczytane.pl:
37,63 zł
Cena katalogowa: 39,00 zł
książka niedostępna
zapytaj o książkę
Pozycja jest obecnie:
niedostępna
Koszt dostawy:
Paczka w RUCHu od 5,99 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 9,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 10,99 zł
InPost Paczkomaty 24/7 od 10,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 12,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 14,99 zł
  • Opis produktu

Zasadnicza część oddanego do uzytku Czytelnikom podręcznika poświęcona została problemom polityki społecznej, a jego zadaniem jest zaprezentowanie wiedzy w tym zakresie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych takich kierunków jak: administracja, polityka społeczna, praca socjalna, politologia, socjologia i historia.

Autor ma nadzieję, że prezentowane opracowanie będzie służyło wszystkim zainteresowanym problematyką społeczną, gdyż opanowanie przedstawionych w niej zagadnień pomoże zrozumieć organizacyjny i finansowy podtekst problemów Polaków. Może stać się również cennym kompendium dla polityków społecznych, a w dalszej kolejności pozwoli na zrozumienie nowej, ukształtowanej na skutek reform, rzeczywistości społeczno-gospodarczej.

Polityka społeczna ma charakter interdyscyplinarny. podlega także ciągłym zmianom. Dlatego na rynku księgarskim istnieje wiele wydawnictw poświęconym podstawowym problemom Polaków. Niemniej, ze względu na ciągłe zmiany w systemie prawnym i organizacyjnym, warto uaktualniać stan wiedzy w tej dyscyplinie. Niniejsze opracowanie zostało oparte na ogólnodostępne publikacje krajowe i zagraniczne. Wykorzystano zawarte i ciągłe publikacje naukowe z zakresu polityki społecznej. Uwzględniono również aktualnie obowiązujące przepisy prawne, regulujące funkcjonowanie i zasady finansowania pomocy społecznej.

recenzje czytelników
Zobacz pozostałe recenzji
Twoja ocena:
Twoje imię lub pseudonim:*
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Administratorem danych osobowych Klientów jest: Profit M Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 134, NIP 525-22-45-459, Regon 015227002, KRS 0000756053
* Pole obowiązkowe
Przed dodaniem recenzji
zapoznaj się z regulaminem.
Facebook Instagram