Ocalony
Ocalony

Ocalony

Tytuł oryginalny: The Survivor
Autor: Slater Sean
Wydawnictwo: Prószyński
EAN: 9788376488493
Okładka: Miękka
Data wydania: 2011
Język: polski
Ilość stron: 560
Wydawnictwo: Prószyński
25.12
PLN
39,00 zł
25,12 zł
Oszczędzasz: 36% (14 zł)
DARMOWA WYSYŁKA!
Książkę w tej cenie wyślemy do Ciebie za darmo za pomocą:

Koszt dostawy:

książka niedostępna

Opis produktu

Najgorszy koszmar każdego gliniarza ? gdy na linii strzału znajdzie się jego dziecko.

O masakrach uczniów w Virginia Tech i Columbine słyszał cały świat. Ale co zdarzyło się w Liceum Świętego Patryka?

Nie minęła godzina od powrotu detektywa Jacoba Strikera z sześciomiesięcznego urlopu, a już jego pierwszy dzień w pracy zdążył zmienić się w koszmar. Przyjeżdża do liceum swojej córki i zaledwie pięć minut później jest świadkiem masakry. Trzej mężczyźni w hokejowych maskach ? czarnej, białej i czerwonej ? wdarli się z bronią palną na teren szkoły i otworzyli ogień do uczniów. Striker natychmiast przystępuje do akcji. W ciągu kilku minut ginie dwóch zamachowców. Ale wtedy ostatni napastnik podbiega do zastrzelonego kompana i wypala pięć kul w jego zwłoki, deformując je nie do poznania. I zanim Striker zdoła zareagować, zamachowiec w czerwonej masce ucieka.

Ścigając się z czasem, Striker próbuje rozwikłać zagadkę zabójstw, których motywu nikt nie zna. Niebawem śledztwo zawiedzie go w naprawdę mroczne miejsca. Im bliżej prawdy, tym więcej niebezpieczeństw czyha na detektywa. W końcu przemoc dosięgnie jego najbliższych?


Niezwykle autentyczny debiut stworzony przez człowieka, który naprawę wie co nieco o ciemnych stronach ludzkiej psychiki?
?Daily Mail?

Unikalną cechą tego fascynującego thrillera jest to, że o gliniarzu z Vancouver napisał? gliniarz z Vancouver.
?The Daily Telegraph?

?Ocalony? chwyta za gardło już od pierwszej strony ? i nie puszcza aż do ostatniej. Debiutancka powieść Slatera to sugestywny thriller, którego akcja ma tempo wystrzelonej rakiety. Śmiały, mroczny i dosadny? Wspaniała lektura.
Daniel Kalla, autor bestsellera ?Pandemic?

Sean Slater to pseudonim literacki oficera policji w Vancouver ? Seana Sommerville?a. Jako oficer Sommerville pracuje w najbiedniejszych dzielnicach miasta ? pełnych przestępczości, chorób, narkotyków, prostytucji i opanowanych przez wojujące gangi. Zdarzało mu się przesłuchiwać drobnych oszustów, badać sprawy finansowych wyłudzeń, ale także bestialskich morderstw. Kiedy Sommerville nie zajmuje się akurat patrolowaniem przedmieść, ciężko pracuje nad kolejną powieścią z serii o Jacobie Strikerze. ?Ocalony? to jego debiut literacki i zarazem pierwsza część tego cyklu.

Recenzje

Średnia ocena:
Łącznie oddano głosów:
Data ostatniej:

Twoja ocena:

Twoje imię lub pseudonim:
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Przed dodaniem recenzji zapoznaj się z regulaminem.