Nouveau Reflex Francais. Kurs języka francuskiego

Kategoria: książka
Rok wydania: 2011
ISBN: 5901828990663
Oprawa: Miękka
63.58 PLN Cena w niePrzeczytane.pl:
63,58 zł
Cena katalogowa: 68,18 zł
książka niedostępna
zapytaj o książkę
Pozycja jest obecnie:
niedostępna
Koszt dostawy:
Paczka w RUCHu od 5,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 10,99 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 10,99 zł
Paczkomaty InPost od 11,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 11,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 12,99 zł
  • Opis produktu
Nouveau Reflex Français to oparty na sprawdzonym materiale kurs nauki języka francuskiego dla młodzieży i dorosłych, pozwalający na uzyskanie maksymalnych efektów w możliwie najkrótszym czasie. Mogą z niego korzystać zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowa ni, którzy chcą powtórzyć materiał lub odświeżyć swoje umiejętności.
Materiał kursu podzielono na części związane tematycznie z różnymi sytuacjami dnia codziennego (kilka słów o sobie, podróż, restaura cja, rozmowy telefoniczne, w banku i na poczcie, zakupy, rozrywka itp.). Części zaś dzielą się na sekcje umożliwiające ćwiczenie róż nych sprawności językowych. W podziale na sekcje uwzględniono m.in.: gramatykę, słownictwo, sytuacje (rozwijanie rozumienia ze słuch u) i komunikację(doskonalenie wymowy i ćwiczenie konwersacji).

Gramatyka - ćwiczenia interaktywne

Lekcje poświęcone gramatyce zawierają wyjaśnienie kilkudziesięciu reguł gramatycznych przedstawionych w materiale kursu. Wszystkie z asady gramatyczne opatrzono wyczerpującym komentarzem w języku polskim oraz setkami przykładów, którym towarzyszą nagrania dźwiękowe . Uzupełnieniem każdej reguły gramatycznej są specjalne ćwiczenia interaktywne, dzięki którym przestrzeganie zasad poprawnościowych nie sprawi już kłopotu. Aby zwiększyć efektywność nauki, zastosowano kilkanaście różnorodnych typów ćwiczeń, które uczeń może rozwią zywać, posługując się myszą, wpisując tekst z klawiatury lub używając własnego głosu.

Rozumienie ze słuchu - filmy wideo i nagrania

Istotnym elementem kursu, motywującym i zachęcającym do nauki jest 70 filmów wideo (w konwencji realistycznej, animowanej lub teatru cieni) oraz blisko 2000 nagrań. Przygotowane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności rozumienia ze słuchu, stanowią doskonałe uzupełnienie materiału dydaktycznego. Pozwalają bowiem kształcić ten niezwykle ważny czynnik praktycznej znajomości języka. Urozmaic eniem lekcji są zabawne scenki rodzajowe i humorystyczne dialogi, w których wykorzystano podstawowe formy gramatyczne i konstrukcje językowe.

Słownictwo

Każda lekcja zawiera wyczerpujące zestawienie słownictwa, w którym do haseł dołączono polskie tłumaczenie oraz nagranie wymowy. Ucze ń może dzięki temu systematycznie powiększać zasób poznawanych słów. Program umożliwia przyswojenie ponad 2700 nowych słów, wyrażeń i zwrotów. Naukę słownictwa, tłumaczenie i ćwiczenie wymowy ułatwia również praktyczny, podręczny słowniczek polsko-francuski i fran cusko-polski, zintegrowany z programem.

Wymowa/konwersacje - system rozpoznawania mowy

W najnowszej wersji wyposażono program z w bardzo zaawansowany system rozpoznawania mowy. Pozwala on niezwykle precyzyjnie oceniać p oprawność wymowy. Nagranie wymowy użytkownika porównywane jest automatycznie z nagraniem francuskojęzycznego lektora, po czym progra m ocenia jej poprawność, wyświetlając graficzny komunikat. Dzięki temu systemowi można doskonalić wymowę, unikając stresu związanego z mówieniem w języku obcym. Użytkownik znajdzie tu także kilkadziesiąt interaktywnych dialogów, w których jest pełnoprawnym uczestn ikiem.

Materiał dostępny w Nouveau Reflex Français opracowano na podstawie programów z serii Reflex.
recenzje czytelników
Zobacz pozostałe recenzji
Twoja ocena:
Twoje imię lub pseudonim:*
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Administratorem danych osobowych Klientów jest: Profit M Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 134, NIP 525-22-45-459, Regon 015227002, KRS 0000756053
* Pole obowiązkowe
Przed dodaniem recenzji
zapoznaj się z regulaminem.
Facebook Instagram