Lukrecja poza zasięgiem
Lukrecja poza zasięgiem

Lukrecja poza zasięgiem

Wydawnictwo: Znak
EAN: 9788324075188
Okładka: Twarda
Data wydania: 2021
Język: polski
Ilość stron: 192
Wydawnictwo: Znak
28.04
PLN
39,99 zł
28,04 zł
Oszczędzasz: 28% (11 zł)
od ręki
DARMOWA WYSYŁKA!
Książkę w tej cenie wyślemy do Ciebie za darmo za pomocą:

Koszt dostawy:

Opis produktu

Jak przetrwać miesiąc offline?
 
 Tylko dorośli mogli coś takiego wymyślić - na miesiąc zamieniliśmy się domami z jakąś obcą rodziną! Nie dość, że musieliśmy się przenieść z Paryża na wieś, to jeszcze na miejscu okazało się, że zamieszkamy w domu z poprzedniej epoki. A co najważniejsze: nie było tam zasięgu!
 
 Nie mogłam nawet o tym napisać najlepszym przyjaciółkom. Nasze życie rodzinne wywróciło się do góry nogami: mój brat, zamiast masakrować zombiaki na konsoli, zaczął czytać komiksy, a ojczym przestał gotować. Tylko co można robić na wsi bez Internetu, skoro mama nie umie jeździć na rowerze?
 
 Anne Goscinny, córka René Goscinnego, stworzyła współczesną serię dziewczyńskich przygód, które zilustrowała Catel. Pokolenie Mikołajka dorosło, więc czas na nowe: pokolenie Lukrecji! Dotychczasowych pięć tomów zostało docenionych przez czytelników, o czym świadczą nominacje do tytułu najlepszej książki dziecięcej 2019 roku w plebiscytach Empiku i Lubimy Czytać.
 
 W świecie dorastającej Lukrecji rządzą kobiety - zwariowane, mądre, niezależne. Za sznurki pociąga mama, ale tylko w czasie wolnym od bycia adwokatką (świat sam się nie naprawi, prawda?), a domowe stery często przejmuje babcia Scarlett, która organizuje wystawne przyjęcia (z bąbelkami!). Choć i tak najwięcej do powiedzenia ma właśnie Lukrecja.
 
 Mikołajek pękałby ze śmiechu!
 
 Poprzednie tomy serii:
 
 „Lukrecja" „Lukrecja stawia na swoim" „Lukrecja na pierwszym planie" „Lukrecja rusza w świat" „Lukrecja i dziwny świat dorosłych" 9+

Inne tego autora:

39,99 zł
29,09 zł
39,90 zł
29,02 zł
44,99 zł
32,71 zł

Recenzje

Średnia ocena:
Łącznie oddano głosów:
Data ostatniej:

Twoja ocena:

Twoje imię lub pseudonim:
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Przed dodaniem recenzji zapoznaj się z regulaminem.